Programme

TERUG

Sondagjoernaal

Soek

Datums
calendar calendar

Volgende Programme

Sondag 24 Desember 2017
07:00-07:50

Vlugtelingkamp-getuienis
Lizelle de Bruin gesels met Eric Swanepoel van Incontext Ministries oor die stories wat hy gehoor het tydens sy besoek aan Libanon se vlugtelingkampe.
eric@incontextministries.org

Die moed om te verander
Lizelle de Bruin gesels met Stefan Enslin, ‘n skrywer en vervaardiger, oor sy pad van geloof en verandering.
stefan@faithinmotion.co.za

A Rocha SA
Lizelle de Bruin gesels met die 18 jarige Jacobus van der Lingen oor sy navorsing, en die pad waarop sy geloof hom neem.

Inspirasiespasie
Lizelle de Bruin gesels met dr. Jannie le Roux oor die kleure van die vierde Adventsondag.
jannie@jannieleroux.co.za

Sondag 31 Desember 2017
07:00-07:50

Ekologie
Lizelle de Bruin gesels met David Botha van die NGK en VGK se ekologiese taakspan oor gelowiges se verantwoordelikheid teenoor die aarde, en om spaarsaam met water te werk.
Dpbotha2@gmeil.com

Die lewe op Houtbaaihawe
Lizelle de Bruin gesels met Sandra Leeuwner van Arbeidsbediening oor haar werk in Houtbaai se hawe.
sandra@worldatwork.net

Bright Star
Lizelle de Bruin gesels met Lene November, ds. Jannie Booysen en plaaswerker Vanessa Krige oor hulle belewing van geloof.
Janniej.booysen1@gmail.com

Frontida Tailand
Lizelle de Bruin gesels met André en Marina Olivier oor hulle werk en lewe in Thailand.
frontidaoutreach@gmail.com

Sondag 7 Januarie 2018
07:00-07:50

Groote Kerk Kaapstad
Lizelle de Bruin gesels met ds. Riaan de Villiers van die Groote Kerk in Kaapstad oor ‘n middestadbediening.
riaandev@gmail.com

Let’s talk
Lizelle de Bruin gesels met Jaco Leeuwner van Arbeidsbediening oor sy werk saam met die Groote Kerk in Kaapstad.
jaco@worldatwork.net

Merweville
Lizelle de Bruin gesels met ds. Herman Burger oor die geloofsgemeenskap van Merweville.
hvburger@gmail.com

Kerk in Swaziland
Lizelle de Bruin gesels met dr. Arnau van Wyngaard oor sy werk in Swaziland.
wyngaard@lando.co.za